Poznań ma szansę na zostanie gospodarzem Światowego Kongresu Szefów Kuchni

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Poznań ma szansę stać się gospodarzem Światowego Kongresu Szefów Kuchni, czyli prestiżowego kongresu dla branży gastronomii, z pokazami, wykładami i prelekcjami najlepszych kucharzy i kierowników restauracji świata.

Jak informuje Poznań Convention Bureau, Polskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierników złożyło ofertę organizacji Światowego Kongresu Szefów Kuchni, który miałby odbyć się w Poznaniu. Pełna oferta została przedłożona Komitetom w poniedziałek. Oferta to efekt współpracy Stowarzyszenia oraz Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Poznań Convention Bureau oraz Sali Ziemi Poznań Congress Center. Poznań miałby być gospodarzem imprezy w 2024 roku.

Światowy Kongres Szefów Kuchni to prestiżowe wydarzenie branżowe, podczas którego odbywają się liczne prezentacje marek gastronomicznych, prelekcje i pokazy gotowania na żywo w wykonaniu najlepszych kucharzy świata, spotkania tematyczne, wykłady i konferencje, w których udział biorą nie tylko przedstawiciele i właściciele najlepszych restauracji, ale także hoteli i usług cateringowych.

Jak informuje Miasto, stolica Wielkopolska jest już na krótkiej liście miast-kandydatów do zorganizowania imprezy. Rozstrzygnięcie zaplanowano na 1 sierpnia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA