ZTM Poznań zachęca do zakupu biletów semestralnych

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZTM
REKLAMA

ZTM Poznań zachęca do skorzystania z oferty biletu semestralnego, który skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół średnich, studentów oraz doktorantów. Pozwala ona na zaoszczędzenie przy zakupie biletów okresowych.

Bilet semestralny skierowany jest do uczniów i studentów uczęszczających do szkół na terenie Poznania lub miejscowości w gminach objętych porozumieniem międzygminnym do ukończenia 23. roku życia oraz do szkół wyższych (do 26. roku życia) i doktorantów z placówek naukowych i uczelni oraz słuchacze kolegiów pracowników służb społecznych oraz nauczycielskich (niezależnie od wieku).

Bilet semestralny dostępny jest w wersji 120 lub 150 dni w różnych kombinacjach strefowych. Pozwala na zaoszczędzenie w stosunku do np. comiesięcznego wykupywania nowego biletu okresowego.

Bilet semestralny na 120 dni na strefę A, obejmującą Miasto Poznań, kosztuje 155 zł; na strefy A+B - 207 zł; na strefy A+B+C – 278 zł, natomiast na strefy A+B+C+D – 337 zł.
Bilet semestralny na 150 dni na strefę A kosztuje 185 zł; na strefy A+B - 250 zł; na strefy A+B+C - 342 zł, natomiast na strefy A+B+C+D – 415 zł.

By móc skorzystać z promocji należy posiadać imienną kartę PEKA lub aktywowaną wsystemie ELS lub ELD z zapisaną informacją o przysługującej uldze. W przypadku braku wgranego uprawnienia na kartę PEKA trzeba posiadać przy sobie ważną legitymację szkolną lub studencką.

Bilety można kupować w Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań, Punktach Sprzedaży Biletów, w biletomatach stacjonarnych lub w Internecie poprzez stronę internetową PEKA.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA