Ruszają prace na ul. Pokrzywno, Radojewo i Krysiewicza - utrudnienia w ruchu

Autor: Codzienny Poznań AK ZDM fot. ZDM archiwum
REKLAMA

W poniedziałek, 10 lutego, rozpoczną się prace na kilku poznańskich ulicach, które spowodują zmiany i utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym.

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że od 10 lutego do 31 marca, w związku z pracami kanalizacyjnymi, wystąpią miejscowe zwężenia jezdni oraz zajęcia chodnika i pobocza w ciągu ul. Pokrzywno. Prace prowadzone będą etapami, utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji.

Z kolei od 10 lutego do 30 kwietnia, w związku z budową chodnika w rejonie Radojewa, zwężona zostanie jezdnia po północnej stronie ul. Radojewo na odcinku przy granicy miasta. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie w tym czasie ograniczona do 30 km/h. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji.

Ponadto, od 10 lutego do 6 marca, w związku z pracami przy budynku położonym przy ul. Krysiewicza 3, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych w rejonie posesji.

Od 10 do 15 lutego, z uwagi na postój żurawia budowlanego i prace montażowe, zwężona będzie jezdnia i zamknięty chodnik na wysokości posesji. Od 14 lutego do 6 marca, z uwagi na prace budowlano-montażowe, możliwe są zwężenia jezdni i chwilowe utrudnienia w ruchu pieszych na wysokości posesji.

Ze względu na wprowadzenie czasowego zakazu parkowania w rejonie prac kierowcy proszeni są o usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem. Utrzymany zostanie dojazd do szpitala i dojście do posesji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA