Potańcówka w CK Zamek

Autor: Oskar Glin fot. pixabay
REKLAMA

Centrum Kultury Zamek zaprasza na kolejną z cyklu karnawałowych potańcówek, która odbędzie się w sobotę, 8 lutego. Uczestników imprezy do tańca mają porwać przede wszystkim dźwięki tradycyjnych wielkopolskich instrumentów, ale nie tylko. Wśród artystów nie zabraknie tych z lokalnej sceny, jak i gości.

Potańcówka organizowana na Zamku to nie tylko miejsce dla osób umiejących tańczyć. Organizatorzy zapraszają również osoby, chcące nauczyć się tańców tradycyjnych. Podczas zabawy każdy znajdzie coś dla siebie. Młodzi i starsi, pary i single, miłośnicy tańców 
wirowych, jak i tańców w kole wszyscy po wyjściu z potańcówki powinni być usatysfakcjonowani.


Wśród artystów jacy zagrają podczas imprezy znajdzie się: Romuald Jędraszak i Kapela Dudziarzy Wielkopolskich CK ZAMEK, Kapela Hałasów (w składzie: Jacek i Alicja Hałas), oraz Kapela z Placu Hallera (w składzie: Sebastian Pikula: skrzypce, śpiew; Aleksandra Rózga: baraban, tamburyn; Katarzyna Jackowska-Enemuo: akordeon, śpiew).

Bilety na wydarzenie w cenie 15 zł dostępne są online. (dzieci do 10. roku życia wstęp wolny). Początek o godzinie 18:00.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA