Trwają targi Budma 2020. Co można na nich znaleźć?

Autor: Mciej Kulczyński fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Od wtorku trwają targi Budma- jedne z największych targów Budownictwa i Architektury w Europie. Blisko 1000 wystawców prezentuje swoje najnowsze technologie, które mogą wpłynąć na przemysł budowniczy.

Budma to wydarzenie na którym spotkają się najwięksi producenci najnowszych technologii i materiałów budowalnych z handlowcami czy inwestorami. To tutaj budowane są sieci kontaktów, które mogą zaprocentować owocną współpracą w przyszłości.

Na tegorocznej Budmie poszczególne kategorie budowalne są prezentowane w 8 pawilonach. Blisko 1000 wystawców bierze udział w wydarzeniu, a także przylegających do niego targach Intermasz, Infratec oraz Targach Kominki.

Pawilony 3 i 3A są miejscami gdzie można zapoznać się nowinkami dotyczącymi fundamentów, stropów, ścian i posadzek, a także materiałów do wykańczania budowy czy drzwi i podłóg.  W pawilonie 5 znajdują się wszelkie intersujące informacje dotyczące okien, ogrodzeń, bram, a także aktualizacje co systemów smart-home.

Pawilon 6  to salon dachów gdzie podziwiać można najlepszy sprzęt dekarski, włącznie z nowymi dachami zielonymi przyjaznymi środowisku. Temat energooszczędności wiąże się również z pawilonem 7, gdzie duża część ekspozycji prezentuje zalety budownictwa prefabrykowanego czy pasywnego.

Pawilon 8A dostarcza gościom wydarzenia informacji na temat najnowszych rozwiązań przydatnych na placu budowy. To tam można testować sprzęt pomocniczy czy narzędzia.

Na Budmie odbywają się też szkolenia, konferencje i prelekcje dotyczące różnych grup zawodowych. Oprócz tego do dyspozycji znajdują się światowej sławy architekci, z którymi można porozmawiać podczas Forum Designu i Architektury.

Targi potrwają do 7 lutego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA