Jak być bezpiecznym w sieci - bezpłatne warsztaty

Autor: Oskar Glin fot. pixabay
REKLAMA

Internet w obecnych czasach jest nieodłącznym elementem, w życiu każdego człowieka. W dobie rozprzestrzeniającego się wpływu internetu na codzienne czynności warto dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sieci. Bezpłatne warsztaty na ten temat postanowiło zorganizować miasto Poznań wraz z portalem Specfile. pl. Szkolenie odbędzie się w środę, 19 lutego.

Warsztaty poprowadzone zostaną pod hasłem „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o cyberbezpieczeństwie, ale boicie się zapytać”, a poprowadzi je Artur Markiewicz. To osoba, która przez 13 lat pracy nad projektami właśnie z obszarów bezpieczeństwa uzyskała ogromną wiedzę na ten temat. Organizatorzy podkreślają, że jest ekspertem technologii internetowych i związanych z nimi zagrożeń.

Podczas warsztatów poruszy tematy: jak bezpiecznie korzystać z internetowej poczty, smartphonów. Ponadto będzie można zgłębić swoją wiedzę na temat szyfrowania dokumentów oraz bezpieczeństwa firmowej strony internetowej. 

Szkolenie będzie odbywać się 19 lutego od godziny 17:00 do 19:00 przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A (parter).


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy prowadzą zapisy na wydarzenie poprzez: ods@um.poznan.pl oraz telefonicznie pod numerem: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA