Kino Muza zaprasza do siebie na ferie

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

Ferie zimowe w Wielkopolsce trwają w najlepsze. W Poznaniu nie brakuje atrakcji, które zapewniają miłe spędzenie czasu dzieciom i młodzieży spędzającej wakacje zimowe w mieście. Jednym z nich są seanse w Kinie Muza. Co przygotowano na wtorek i środę?

We wtorek, 4 lutego, Kino zaprasza na "Zimowe przygody Jull i Joy" w reżyserii Saary Cantell. To opowieść o Jill i Joy, którzy goszczą u siebie państwa Malutkich, ponieważ najmniejsza rodzina na świecie straciła swój dom w wyniku działalności "dużych". Główne bohaterki oferują im pobyt w domku dla lalek do czasu przyjazdu pani Róży, która kiedyś zaprojektowała dom dla dziewczynek.

W oczekiwaniu na świąteczną wizytę pani Róży Malutcy mają kolejne kłopoty. Sąsiadka dziewczynek – Adela – chce ich złapać i sprzedać do gabinetu osobliwości. Czy Jill i Joy staną w obronie nowych przyjaciół?

Seans w Kinie Muza rozpocznie się o godzinie 10:00. Film trwa ok. 80 minut i skierowany jest dla dzieci od 4. roku życia.

Bilety dostępne są online w cenie 12 złotych.

Z kolei w środę, 5 lutego, o godzinie 10:00 rozpocznie się seans "Mirai" (reż. Mamoru Hosoda). To oferta dla dzieci od 6. roku życia.

To opowieść o Kunie, który dowiaduje się, że będzie starszym bratem, co bardzo mu nie odpowiada. Pewnego dnia odkrywa jednak, że ogród przy domu pozwala na podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Dzięki podróżom Kun poznaje historię swojej rodziny. Okazuje się m.in. że jego mama jako dziecko wcale nie sprzątała po sobie zabawek. Obserwuje także swoją przyszła - wówczas nastoletnią już - siostrę, co pozwala mu nauczyć się m.in. empatii i wrażliwości.

Film trwa ok. 100 minut. Bilety w cenie 12 złotych dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA