Warsztaty, zabawy i seanse dla dzieci w czasie kolejnego tygodnia ferii zimowych w CK Zamek

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Rozpoczyna się drugi tydzień ferii zimowych w Wielkopolsce, a tym samym kolejny tydzień akcji "Zima w Zamku" w CK Zamek. Przygotowano zajęcia dla dzieci, które pozwolą najmłodszym na spędzenie czasu wolnego od nauki w szkole i przedszkolu na zabawie w czasie zajęć i warsztatów edukacyjnych.

Od poniedziałku do piątku CK Zamek zachęca do rozpoczęcia dnia śpiewająco, czyli od warsztatów muzycznych, które będą odbywać się w Bawialni w godzinach 9:10-10:300. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Bilety dostępne są w cenie 15 złotych.

W poniedziałek (3 lutego) zaraz po warsztatach muzycznych dzieci w wieku 6-12 lat mogą skorzystać z warsztatów tanecznych "Street Dance", które zaplanowano w godzinach 10:30-12:00. Bilety kosztują 15 złotych.

Od poniedziałku do czwartku (3-6 lutego) w godzinach 12:15-13:45 zaplanowane są zabawy animacyjne oparte na polskim języku migowym. "poMigaj i pośpiewaj" to propozycja dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zajęcia będą odbywać się w Sali Prób. Udział to koszt 15 złotych od osoby.

Z kolei w piątek, 7 lutego, w godzinach 12:15-13:30 CK Zamek zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na spektakl Białostockiego Teatru Lalek "Dzikie Serce". Przedstawienie odbędzie się w Sali Wielkiej CK Zamek. Bilety kosztują 15 złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA