"Pierwszy Gwizdek" z Lechem Poznań już jutro na Placu Wolności!

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Już w niedzielę kibice Lecha Poznań będą mogli przywitać się z piłkarzami Kolejorza przed rozpoczęciem wiosennej rundy piłkarskiej Ekstraklasy. Spotkanie "Pierwszy Gwizdek" odbędzie się już po raz czwarty. Tym razem "Let's all do the Poznań" będzie miało miejsce na Placu Wolności.

"Pierwszy Gwizdek" to coroczna akcja, podczas której kibice mogą spotkać się z piłkarzami Lecha Poznań w symboliczny sposób inaugurując rundę wiosenną. W ubiegłym roku wyjątkowo spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim, jednak w tym podjęto decyzję o powrocie do centrum miasta - na Plac Wolności.

""Pierwszy Gwizdek" to wydarzenie, które na stałe jest wpisane w kalendarz naszych akcji. Razem z zawodnikami i kibicami Lecha chcemy zainaugurować nową rundę symbolicznym gwizdnięciem, co oczywiście nie tylko kojarzy się z rozpoczęciem przez sędziego meczu, ale także nawiązuje do naszych kolejowych tradycji"
Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań

W niedzielę, 2 lutego, o godzinie 13:45 zaprezentuje się pierwsza drużyna Kolejorza. Tradycyjnie zostanie wykonane wspólne zdjęcie, na którym znajdą się nie tylko zawodnicy i sztab szkoleniowy, ale także kibice.

Klub przygotował niespodziankę dla fanów - każdy, kto pojawi się na wydarzeniu otrzyma gwizdek z herbem Kolejorza, a także "ulotkę na plakat". Na godzinę przed meczem z Rakowem Częstochowa (8 lutego, godzina 17:30), przed sklepem Stacja Kolejorz - po okazaniu kuponu - otrzyma na własność plakat-zdjęcie z wydarzenia, na którym będzie mógł odnaleźć siebie.

Podczas spotkania będzie okazja, by porozmawiać z Lechitami i ich trenerem. Fani będą mogli zdobyć również autografy zawodników  i wziąć udział w licznych konkursach oraz zabawach, podczas których do zdobycia będą m.in. okazjonalne koszulki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA