Od lutego dodatkowe kursy autobusów linii numer 248

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum
REKLAMA

Od pierwszego weekendu lutego zmieni się rozkład jazdy dla linii autobusowej numer 248. To reakcja na wniosek Rady Osiedla, która z kolei przekazała głosy i prośby mieszkańców w tej sprawie.

Jak informuje ZTM Poznań, od 1 lutego, w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę będą uruchamiane dodatkowe kursy na trasie Rondo Kaponiera - Boranta.

Pasażerowie będą mieli do wyboru więcej połączeń, ponieważ autobusy będą kursować co 30 minut, a nie jak do tej pory co godzinę.

Zmieni się także sytuacja w godzinach wczesnoporannych. Na wniosek pasażerów zostanie dodany dodatkowy kurs o godzinie 4:30 z przystanku „Boranta”. Będzie on funkcjonował w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku.

Trasa dodatkowych kursów:

RONDO KAPONIERA – Roosevelta – Most Teatralny – Fredry – Al. Niepodległości – Solna – Małe Garbary – Garbary – Szelągowska – Wilczak – Serbska – Lechicka – Naramowicka – Boranta – BORANTA

Powrót:

BORANTA – Boranta – Naramowicka – Lechicka – Wilczak – Szelągowska – Garbary – Solna – Al. Niepodległości – Święty Marcin – RONDO KAPONIERA

Pozostałe kursy, w relacji Rondo Kaponiera – Radojewo i z powrotem będą wykonywane według dotychczasowego rozkładu jazdy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA