Kontrolerzy biletów pomogli w ujęciu sprawcy zniszczenia sklepu na os. Czecha

Autor: Maciej Kulczyński fot. UMP
REKLAMA

Pracownicy poznańskiego ZTM pomogli w zatrzymaniu człowieka odpowiedzialnego za zniszczenia sklepu na osiedlu Czecha.

Mężczyzna był poszukiwany po tym jak pod koniec listopada zdewastował mienie w jednym ze sklepów na osiedlu Czecha. Koszt wyrządzonych szkód był wysoki, oszacowano go na 3 tysiące złotych. Zdjęcie poszukiwanego mężczyzny upubliczniły poznańskie media.

Do zatrzymania doszło w punkcie ZTM-u przy ulicy Matejki. Pan Łukasz i Pan Grzegorz, doświadczeni kontrolerzy biletów udali się do jednostki na ul. Matejki w celu rozliczenia. Rozpoznali oni niszczyciela, który zjawił się w ZTM-ie, żeby złożyć reklamację  i szybko wezwali odpowiednie służby.

Małgorzata Pilichowska-Woźniak, zastępca dyrektora ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów ZTM, której podlega dział kontroli biletów wyraziła dumę ze swoich pracowników, którzy uczynili obywatelski obowiązek względem miasta.

Podziękowania kontrolerom złożył osobiście również zastępca prezydenta miasta Poznania, Mariusz Wiśniewski. Zaznaczył on trud pracy kontrolerów, którzy starają się wywiązywać ze swoich obowiązków najlepiej jak mogą. Nie zawsze ta praca im jest ułatwiana, gdyż nie brakuje przykładów agresywnego zachowania niektórych pasażerów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA