Akcja Zima z POSiR-em

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

W tym roku Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zaprezentowały szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Nie ma już miejsc na półkolonie z POSiR-em. Osoby, które nie zdążyły się na nie zapisać, nadal mogą jednak wybrać aktywny sposób na spędzanie ferii. W czasie wakacji zimowych otwarte są pływalnie i lodowiska. 

Na intensywny 10-dniowy kurs można zapisać się w Pływalni Atlantis na osiedlu Stefana Batorego - nadal jest kilka wolnych miejsc. Zajęcia zostały przystosowane do odpowiednich grup wiekowych. Uczestnicy "szkółki pływackiej" oraz kursu dla młodzieży i dorosłych mogą liczyć na dostosowanie trybu do poziomu własnych umiejętności. Koszt to 100 zł za cały cykl i 50 zł za cykl 5 zajęć. 

W czasie ferii (od poniedziałku do piątku) na pływalni obowiązuje bilet promocyjny dla dzieci i młodzieży - w godzinach 9:15 - 14:30 (ostatnie wejście o godzinie 13:45) jego cena wynosi 5 zł.

W czasie wakacji zimowych można wybrać się na lodowiska Chwiałka i Malta. Codziennie, w godzinach od 8:00 do 15:00, obowiązywać będzie promocyjna cena. Dzieci i młodzież do 18 roku życia za jazdę na łyżwach przez 45 minut zapłaci 3 zł. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA