Jeden odwrócił uwagę kobiety, drugi ją okradł. Policja szuka złodziei

Autor: Codzienny Poznań AK KMP Poznań fot. KMP
REKLAMA

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło w połowie listopada ubiegłego roku w Poznaniu. Opublikowano wizerunki mężczyzn, którzy są poszukiwani przez Policję w związku ze sprawą.

Nowomiejscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży torebki KAZAR, w której znajdował się telefon Samsung Galaxy S7, okulary korekcyjne, portfel wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym od samochodu, trzema kartami płatniczymi oraz pieniędzmi w kwocie 1000zł. Straty wyceniono na 2 500 zł. Do zdarzenia doszło 15 listopada 2019 roku na terenie parkingu sklepu IKEA przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek dwóch mężczyzn, którzy zdaniem policjantów dokonali kradzieży. Na nagraniu widać, jak ok. godziny 18:00 do stojącej obok zaparkowanego samochodu kobiety podchodzi mężczyzna, który rozmawia z nią odwracając jej uwagę. W tym czasie do pojazdu podchodzi drugi mężczyzna i wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonuje kradzieży torebki.

Osoby, które rozpoznają osoby na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu 61 841 23 11/12 lub 112.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA