Bartosz Zmarzlik odwiedził Poznań. Przywitał go tłum kibiców

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Ma zaledwie 24 lata, a już został wybrany "Sportowcem Roku 2019". Żużlowiec Bartosz Zmarzlik, zawodnik Stali Gorzów pojawił się dziś w Poznaniu, gdzie spotkał się z kibicami. To element współpracy PSŻ Poznań z gorzowskim klubem.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Novotel, gdzie na spotkanie ze Sportowcem Roku przybył tłum kibiców - zdecydowaną większość stanowili fani Poznańskich Skorpionów.

To właśnie współpraca PSŻ Poznań ze Stalą Gorzów pozwoliła na zorganizowanie wydarzenia.

Jak przyznał główny gość, powoli zaczyna przyzwyczajać się do większego niż do tej pory zainteresowania jego osobą ze strony zarówno kibiców jak i mediów. Zmarzlik wrócił niedawno ze zgrupowania kadry, a wkrótce rozpocznie obóz klubowy.

W nadchodzącym sezonie kluby z Poznania i Gorzowa będą ze sobą ściśle współpracować. Zmarzlik przyznał, że dobrze wspomina stolicę Wielkopolski. Przytoczył historię ze sparingu, w którym brał udział gdy miał niecałe 16 lat. Zdobył wówczas 14 punktów, co zrobiło ogromne wrażenie na wszystkich. Trener chwaląc go wówczas powiedział, że już niedługo Zmarzlik zadebiutuje w lidze, gdzie poradzi sobie równie dobrze. I rzeczywiście, gdy tylko jego gra była możliwa, przyszła pora na debiut, który był dopiero początkiem zawrotnej kariery żużlowca.

Sam Zmarzlik nie będzie jeździł po torze w Poznaniu, ale w ramach współpracy klubów na poznańskim Golęcinie będzie można spotkać juniorów Stali Gorzów.

Podczas spotkania ogłoszono również nowego trenera PSŻ Poznań. Piotr Paluch ma wprowadzić Skorpiony do Nice I Ligi.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA