Policja szuka świadków tragicznego wypadku na S5. Poszukiwane są też osoby, które mijały wcześniej pojazd służby drogowej

Autor: Codzienny Poznań AK fot. @motosygnaly twitter
REKLAMA

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło 16 grudnia w miejscowości Srocko Małe na trasie S5. W zderzeniu samochodu ciężarowego z pojazdem służby drogowej zginęła jedna osoba. Poszukiwane są również osoby, które widziały służbę drogową w tym miejscu także przed zdarzeniem.

Śledztwo prowadzone jest przez funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Poznaniu. Do zdarzenia doszło 16 grudnia 2019 roku, około godziny 12:50 na trasie S5 na nitce w kierunku Wrocławia.

Na wysokości miejscowości Srocko Małe doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pojazdem służby drogowej. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, z których jednej nie udało się uratować - pracownik służby drogowej zmarł.

Policja poszukuje świadków wypadków oraz osoby, które widziały zaparkowany pojazd służby drogowej przed wypadkiem.

Zgłaszać można się osobiście w komendzie przy ul. Szylinga 2, pokój nr 19 lub telefonicznie pod nr tel. 61 841 36 17, 61 841 30 90 w godzinach od 7:00 do 15:00 lub pod czynnymi całą dobę numerami: 61 841 56 13 lub 112.

__

fot. @motosygnaly twitter, archiwum

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA