Gdzie najtaniej zrobić studenckie zakupy? Dzięki tej aplikacji porównasz ceny w marketach

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

O studenckim budżecie i studenckich sposobach na oszczędzanie krążą już niemal anegdoty. Zdecydowana większość żaków musi dokładnie kalkulować i planować wydatki. Marzysz, by szybko i sprawnie zaplanować zakupy bez zbędnego biegania po sklepach i ciągłego pilnowania promocyjnych ofert? Blix to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ta darmowa aplikacja zakupowa sprawi, że codzienne zakupy staną się czystą przyjemnością.

Co to jest Blix?

Blix to innowacyjna aplikacja zakupowa, które pozwoli Ci sprawdzić aktualne promocje w Twoich ulubionych sklepach i zaplanować codziennie lub cotygodniowe zakupy. Czym jest Blix? To coś więcej niż zwykła przeglądarka gazetek promocyjnych (choć tak, znajdziesz tu aktualne gazetki wszystkich większych, obecnych na polskim rynku marketów). Blix, dzięki wbudowanej wyszukiwarce pozwoli Ci sprawdzić ceny tego samego produktu w różnych sklepach. Aplikacja umożliwia także tworzenie list zakupów i przechowywanie kart lojalnościowych, dzięki czemu już nigdy przy kasie nie będziesz musiał ich szukać w popłochu, by usłyszeć od kasjera: „Ale to nie nasza karta!” i błagalnym spojrzeniem zwracać się do ludzi stojących w kolejce: „Czy użyczy mi Pani karty?”.

Sprawdź jak działa Blix, odwiedź stronę: https://blix.pl lub pobierz aplikację z Google Store i przetestuj jej pełną funkcjonalność. Jeszcze nigdy zakupy nie były tak proste.

Aktualne gazetki promocyjne zawsze pod ręką

Jesteś prawdziwym łowcą okazji, ale irytuje Cię ciągłe sprawdzanie stron ulubionych marketów w poszukiwaniu aktualnych promocji i konieczność pamiętania, kiedy zaczyna się i kończy oferta? To strata czasu i nerwów! W aplikacji Blix znajdziesz aktualne gazetki promocyjne wszystkich marketów obecnych w Polsce. Wszystko w jednym miejscu – bez konieczności przeklikiwania kilkudziesięciu stron internetowych w poszukiwaniu prawdziwych hitów cenowych. Ale to nie wszystko! Aplikacja zapewnia możliwość wyszukiwania i porównania cen tego samego artykułu w różnych sklepach.

Możliwość sprawdzenia ceny produktu w wielu marketach

Blix to wygodne narzędzie, które dzięki wbudowanej wyszukiwarce pozwoli Ci sprawdzić ceny tego samego produktu w wielu różnych marketach, a to oznacza, że zawsze wybierzesz produkt w najlepszej dostępnej cenie. Regularne zakupy z pomocą aplikacji Blix to nie tylko wygoda to przede wszystkim realna oszczędność czasu i … pieniędzy. Blix to nie tylko wyszukiwarka, ale i porównywarka cen – prosta i intuicyjna w obsłudze.

Lista zakupów zawsze w kieszeni

Hmm... Ile razy zdarzyło się Wam starannie przygotowywać listę produktów, by po przyjściu do sklepu zorientować się, że lista jest, owszem... Tyle, że została na szafce w kuchni. Jeśli jesteście mistrzami oszczędzania to zapewne wiecie, że takie zakupy „z głowy” bez listy zakupów, kończą się zawsze dużo wyższą kwotą do zapłacenia przy kasie, a i tak po przyjściu do domu okazuje się, że brakuje jednej trzeciej potrzebnych produktów. Pytanko. Jak często zdarza Ci się zapomnieć telefonu? No właśnie! Prawie wcale. Teraz wyobraź sobie, że masz pod ręką aplikację , która umożliwia tworzenie i zapisywanie listy zakupów z wyszczególnieniem aktualnych hitów cenowych i sklepów, w których trwa promocja.

Z Blix stworzysz listę zakupów, za które zapłacisz rekordowo niską cenę. Aplikacja pozwala dopisywać do listy produktów, poprzednio wyszukane, porównane i wybrane artykuły w najlepszej cenie (zawsze widzisz cenę, sklep w którym obowiązuje promocja). Możesz tworzyć wiele list jednocześnie, w zależności od potrzeb, np.: zakupy spożywcze na tydzień, zakupy na grilla, zakupy do remontu, itd. i co najważniejsze, listę będziesz miał zawsze przy sobie.

Przechowywanie kart lojalnościowych

Idziesz na zakupy, jak przystało na oszczędnego studenta, starannie sprawdzasz wszystkie ceny. Wprawiony w zakupowych bojach, dokładnie obliczyłeś, ile zapłacisz przy kasie... Przychodzi do płacenia a tu „zonk”! Kasjer podaje o 15% wyższą kwotę. Zirytowany pytasz: „Jak to?” „A czy ma Pan naszą kartę lojalnościową?” - pada uprzejme pytanie kasjera. „Niech to szlag!” - myślisz, portfel został w domu. Szczęśliwych posiadaczy aplikacji Blix taka sytuacja nie spotka. Apka pozwala na przechowywanie kart lojalnościowych. Wystarczy, że przy kasie wybierzesz odpowiednia kartę, a należny rabat dla stałych klientów zostanie naliczony.

Nie zwlekaj, ściągnij i przetestuj aplikację Blix już teraz! Oszczędzasz kasę i cenny czas. Zakupy naprawdę mogą być przyjemne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA