Można pobiec po dnie Jeziora Maltańskiego. Ruszyły zapisy na wyjątkowy bieg!

Autor: A. Karczewska fot. Madness Run
REKLAMA

Czy można pobiec po dnie jeziora? W Poznaniu tak, ale tylko raz na cztery lata. Dla tych, dla których jest to marzenie mamy dobrą wiadomość - wyczekiwanie powoli dobiega końca, ponieważ to właśnie w tym roku odbędzie się kolejna edycja imprezy.

Na co dzień można tam co najwyżej popływać, jednak raz na cztery lata, gdy dno jeziora Maltańskiego jest oczyszczane, woda znika, można się po nim... przebiec. Cztery lata temu po raz pierwszy odbył się Mudness Run, czyli Bieg Po Dnie Jeziora. Teraz zbliża się kolejna edycja tego nietypowego wydarzenia.

Bieg zaplanowano na Mikołajki, 6 grudnia 2020 roku i już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zapisy rozpoczęły się zaledwie kilka dni temu, a już teraz na liście startowej jest niemal 90 osób. Ze względów organizacyjnych limit biegaczy wynosi 300 osób, dlatego lepiej zapisać się już dziś, by nie stracić okazji do bycia uczestnikiem zabawy.

Wydarzenie jest wyjątkowym przeżyciem, nie tylko z uwagi na miejsce, w którym się odbywa, ale także na... warunki. Choć woda znika z terenu, to na dnie znajduje się błoto i resztki mułu, co sprawia, że bieg należy to wymagających, ale także bardzo zabawnych.

Zapisy odbywają się online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA