Magda Linette zmierzy się z Arantxą Rus w pierwszej rundzie Australian Open. Ten rok będzie dla poznanianki trudniejszy, niż ubiegły

Autor: Codzienny Poznań x-news
REKLAMA

Magda Linette ma za sobą udany rok. W sierpniu 2019 roku urodzona w Poznaniu tenisistka triumfowała na WTA International Series w Nowym Jorku i jednocześnie wygrała pierwszy turniej tej rangi. Ponadto po raz pierwszy w karierze awansowała na 41. miejsce w rankingu WTA.

Obecnie sklasyfikowana jest na 43. pozycji. Przed poznanianką Australian Open. W Melbourne o awans do drugiej rundy powalczy z Holenderką Arantxą Rus.

"Biorąc pod uwagę rozwój Magdy Linette wydaje mi się, że dla niej sporym sukcesem będzie, jak 2020 rok zakończy tak, jak 2019, czyli z wygranym turniejem WTA oraz utrzymaniem miejsca w rankingu w pierwszej pięćdziesiątce. Myślę, że jej cele sięgają wyżej, że chciałaby awansować, ale to na pewno nie będzie łatwe, dlatego, że jest wiele młodych czekających na swoją szansę dziewczyn. Wydaje mi się, że ten rok będzie dla Linette trudniejszy, niż ubiegły"
Adam Romer, redaktor naczelny magazynu Tenisklub

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA