Pasażerowie słuchali komunikatów o jeździe z kulturą na każdym przystanku - ZTM przeprasza

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Od kilku miesięcy w pojazdach komunikacji zbiorowej organizowanej przez ZTM Poznań można usłyszeć krótki komunikaty w ramach kampanii „Warto jeździć z kulturą”. Dziś rano pasażerowie mogli słyszeć je… aż za często i do znudzenia. Wszystko przez błąd w systemie.

„Masz plecak? Zdejmij go! Nikt nie lubi być potrącanym przez cudzy bagaż” - to najpopularniejszy komunikat w ramach kampanii „Warto jeździć z kulturą” w pojazdach ZTM Poznań. Jej celem jest szerzenie prawidłowych zachowań wśród pasażerów, które poprawią komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Zwykle komunikaty uruchamiane są co kilka przystanków. Dziś rano jednak pasażerowie mogli go usłyszeć co kilkaset metrów - po każdym ruszeniu z przystanku. Wielu, szczególnie tych jadących dłużej, po kilku przystankach „miało dość” ciągłego głosu rozchodzącego się po pojeździe.

Jak informuje ZTM Poznań, który przeprasza za zaistniałą sytuację, nie było to działanie zamierzone, a błąd systemu. Aktualnie trwają prace mające na celu wycofanie komunikatów z pojazdów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA