Policja poszukuje zaginionej 15-latki. Może posługiwać się poprzednim nazwiskiem

Autor: Codzienny Poznań AK KMP fot. KMP
REKLAMA

Policjanci z Poznania poszukują zaginionej 15-latki. Jessica Mensfeld wyszła z domu 7 stycznia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Według ustaleń policji, mogła udać się do Wrocławia i posługiwać się swoim poprzednim nazwiskiem. Zgodnie z postanowieniem nastolatka powinna przebywać w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym.

Dziewczyna wyszła z domu 7 stycznia 2020 roku około godziny 9:00. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, zgodnie z postanowieniem sądu 15-latka powinna przebywać w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym.

Według dotychczasowych ustaleń policji, nastolatka mogła wyjechać do swojego kolegi we Wrocławiu, a na dodatek może posługiwać się poprzednim nazwiskiem - Kujawa.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 - 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemnobrązowe, farbowane z odrostami koloru ciemny blond, długie, do pasa. Zaginiona była ubrana w kurtkę puchową koloru czarno - szarego ze srebrnymi elementami odblaskowymi, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty sportowe koloru czarnego ze srebrnymi elementami odblaskowymi, chusta w kratę koloru beżowo - brązowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – tel. 61 841-23-11/12/13 lub 112.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA