Cztery okolicznościowe karty PEKA wystawione na licytacji WOŚP w rękach jednego kolekcjonera - za prawie 3 tysiące złotych

Autor: Codzienny Poznań AK fot. UMP
REKLAMA

Prawie 3 tysiące złotych - tyle wpłynie na konto Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy z licytacji czterech z pięciu wystawionych na aukcję „Złotych” kart PEKA z podpisem Jacka Jaśkowiaka. Wszystkie cztery zostały wylicytowane przez kolekcjonera z Łodzi.

Już po raz kolejny ZTM Poznań przyłączył się do wspierania WOŚP wystawiając na aukcję kolekcjonerskie karty PEKA. Pięć okolicznościowych kart na okaziciela zostało wydrukowanych specjalnie na tegoroczny Finał.

Wszystkie są w kolorze żółto-złotym z kolorową grafiką nawiązującą do 28. Finału WOŚP. Na awersie widnieje herb Miasta Poznania i podpis prezydenta Jacka Jaśkowiaka oraz charakterystyczne serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja kart odbyła się podczas poznańskiego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku po raz pierwszy odbywał się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Licytacje przeprowadzano w Poznań Congress Center, a wieczorem także na scenie głównej.

Aż cztery z pięciu wystawionych przez ZTM Poznań kart wylicytowała jedna osoba - kolekcjoner z Łodzi, który łącznie zapłacił za nie ponad 2,8 tysiąca złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA