Jechał ze Świnoujścia, by odwiedzić rodzinę w Poznaniu, ale do niej nie dotarł i nie ma z nim kontaktu. Policja szuka zaginionego 22-latka

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KMP
REKLAMA

Poznańska policja poszukuje zaginionego Mateusza Zborowskiego, który zaginął podróżując ze Świnoujścia do Poznania. Osoby posiadające informacje na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Jak informuje Policja, w czwartek, 9 stycznia, 22-letni Mateusz Zborowski wyszedł z miejsca zamieszkania w Świnoujściu i wsiadł do pociągu jadącego do Poznania, gdzie miał odwiedzić rodzinę. Jak się okazało, nie dotarł do niej, a od tego czasu nie ma z nim kontaktu.

Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie jasny blond, posiada zarost na twarzy. Ma bliznę na łuku brwiowym. Ma przy sobie czarną torbę podróżną marki Wittchen.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginione, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ pod nr tel. 61 84 14611 lub 61 84 146 13 i 17.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA