A jednak! Alan Czerwiński dołączy do Lecha Poznań

Autor: A. Karczewska
REKLAMA

To transfer, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Obrońca Zagłębia Lublin Alan Czerwiński dołączy do Lecha Poznań. Podpisany w piątek wieczorem kontrakt formalnie obowiązywać będzie od 1 lipca - wówczas Kolejorz pozyska 26-latka za darmo. Nieoficjalnie mówi się jednak o tym, że poznański klub będzie negocjował cenę, na podstawie której zawodnik mógłby grać jeszcze tej zimy.

O prawdopodobnym transferze Czerwińskiego na Bułgarską pisaliśmy już na naszym portalu. Wychowanek Bolesława Bukowno, a obecnie zawodnik Zagłębia Lublin gra na pozycji obrońcy regularnie występując w meczach Ekstraklasy.

Kontrakt 26-latka z Zagłębiem kończy się w czerwcu. Podpisana dziś umowa z Lechem Poznań formalnie będzie obowiązywać od lipca. Dla klubu oznacza to pozyskanie zawodnika za darmo.

Kolejorz jest jednak w trudnej sytuacji - po kontuzji Roberta Gumnego pilnie potrzebuje dobrego piłkarza na tę pozycję, dlatego nieoficjalnie mówi się, że kluby wciąż negocjują możliwość przejścia Czerwińskiego na Bułgarską jeszcze tej zimy. Wiązałoby się to z kosztami, które z pewnością poznańska drużyna będzie chciała w jak największym stopniu zmniejszyć, ale z pewnością byłoby łatwiej walczyć o punkty w rundzie wiosennej z doświadczonym obrońcą w składzie.

Podpisany dziś kontrakt będzie obowiązywał 3 lata.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA