PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

SpecHouse PSŻ Poznań - pod taką nazwą w nadchodzącym sezonie występować będą Poznańskie Skorpiony. Klub zaprezentował dzis nowego sponsora tytularnego. Cel na nowy sezon? Awans do Nice 1. Ligi Żużlowej.

To czwarty sezon PSŻ po reaktywacji w 2017 roku i czwarta nazwa pod jaką będzie występować, jednak to nie zraża kibiców. Wręcz przeciwnie, cieszą się, że nie brakuje zainteresowania sponsorów drużyną ze stolicy Wielkopolski.

W ubiegłym sezonie Skorpiony występowały pod nazwą Power Duck Iveston PSŻ Poznań, co było połączeniem nazw dwóch firm będących sponsorem tytularnym. Jak zapewnia klub, obie firmy będą nadal wspierać drużynę jednak w mniejszym zakresie.

W 2020 roku poznańska drużyna będzie jeździć pod nazwą SpecHouse PSŻ Poznań. SpecHouse jest doświadczoną firmą zajmującą się nieruchomościami w tym m.in. pośrednictwem, pomocą w wynajmie, doradztwem prawnym oraz wykończeniem wnętrz. Na poznańskim rynku działa od 6 lat.

Jak poinformowano podczas wspólnej konferencji prasowej, celem zarówno klubu jak i sponora na najbliższy sezon jest awans do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia na kolejne sezony.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA