POSiR zaprasza na półkolonie podczas ferii zimowych

Autor: Codzienny Poznań AK fot. POSiR
REKLAMA

Młodzi poznaniacy dopiero powrócili do szkolnych ławek po przerwie świąteczno-noworocznej, a już niedługo znów będą mogli odpocząć od szkoły - tym razem podczas ferii zimowych. By jednak nie spędzić ich na kanapie i przed telewizorem, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oferują atrakcyjne zajęcia półkolonijne, na które trwają zapisy.

Tegoroczna Akcja Zima rozpocznie się w pierwszym dniu ferii zimowych, czyli 27 stycznia 2020 roku. Przygotowano dwa pięciodniowe turnusy półkolonii - po jednym na każdy z dwóch tygodni ferii. Pierwszy odbywać się będzie w dniach 27-31 stycznia, a drugi od 3 do 7 lutego, w godzinach 7:30-16:30. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 7-13 lat.

W programie znalazły się gry i zabawy, a także wyjścia na basen, lodowisko, do kina czy zajęcia z instruktorami. Przez cały dzień dzieci będą pod opieką wykwalifikowanych trenerów i opiekunów.

W ramach oferty zapewnione są również dwa posiłki, czyli drugie śniadanie i obiad.

Koszt jednego turnusu to dla mieszkańców Poznania 400 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania zapłacą o 100 złotych mniej, a dla osób spoza Poznania przewidziano opłatę w wysokości 550 złotych.

Regulamin półkolonii oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia dziecka są dostępne na stronie internetowej MOS. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 na Śródce lub mailowo pod adresem k.michalak@posir.poznan.pl. Informacje telefoniczne są dostępne pod numerem 61 877 23 29.

Bazą Akcji Zima będzie kompleks Sportowy na Chwiałce, a zapisy prowadzi Młodzieżowy Ośrodek Sportowy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA