Doprowadził osobę małoletnią do wykonania innej czynności seksualnej, szuka go policja

Autor: Komenda Miejska Policji fot. KMP
REKLAMA

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia osoby małoletniej do wykonania innej czynności seksualnej oraz dopuszczenia się wobec niej innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 26 października 2019 roku w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci na Starym Mieście prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia małoletniej do wykonania innej czynności seksualnej oraz dopuszczenia się wobec dziewczynki innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 26 października 2019 roku w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem. Jest to mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat, średniego wzrostu, włosy krótkie, ubrany w niebiesko-granatową bluzę sportową, granatowe spodnie sportowe, nosi okulary korekcyjne.

Osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 124 11 lub 112.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA