Coraz więcej osób odwiedza Palmiarnię Poznańską. W ubiegłym padł rekord!

Autor: A. Karczewska fot./grafika: Palmiarnia Poznańska FB
REKLAMA

Palmiarnia Poznańska coraz chętniej wybierana jest jako miejsce spędzenia czasu przez poznaniaków i turystów. W 2019 roku odwiedziło ją niemal 246 tysięcy osób, co było rekordowym wynikiem w stosunku do ostatnich 5 lat.

To już trzeci rok z rzędu, gdy liczba odwiedzających Palmiarnię Poznańską przekroczyła ponad 200 tysięcy osób. Miejsce to cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Poznania jak i turystów.

Nie brakuje osób, które przychodzą tam regularnie, by móc spędzać czas wśród natury - często egzotycznej dla przeciętnego poznaniaka. Co ważne, Palmiarnia to nie tylko stała ekspozycja roślin i małych mieszkańców - to również regularne wydarzenia, akcje i eventy tematyczne, które dodatkowo przyciągają zainteresowanie poznaniaków i przyjezdnych.

Wszystko to wpłynęło na sukces i kolejny rekord frekwencji. Jak wynika z danych Palmiarni poznańskiej, w 2019 roku odwiedziło ją aż 245 729 osób, czyli o ponad 43 tysiące zwiedzających więcej niż w 2018 i 2017 roku. Palmiarnia nie zamierza spoczywać na laurach i liczy na kolejny rekord w 2020 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA