Silent Disco na ul. św. Marcin już dziś!

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Na ul. św. Marcin trwa sylwestorowo-noworoczna zabawa. Już dziś w ramach zaplanowanych wydarzeń będzie można wziąć udział w Silent Disco, czyli zabawie tanecznej, która nie wiąże się z uciążliwą głośną muzyką.

Silent Disco od kilku lat jest coraz popularniejsze w Polsce. Organizatorzy wielu wydarzeń kulturalnych chętnie dopisują ten rodzaj zabawy do swoich harmonogramów. Ideą jest wspólna zabawa taneczna zwykle na świeżym powietrzu.

Co ważne, nie jest ona uciążliwa dla sąsiadów, ponieważ nie wiąże się z głośną muzyką. Każdy uczestnik otrzymuje specjalne bezprzewodowe słuchawki, w których dostępne są trzy kanały muzyczne. Na każdym DJe puszczają inną muzykę. Dzięki temu w okolicy nie słychać muzyki, a uczestnicy mogą dowolnie zmieniać kanały dobierając utwory do swojego stylu. Można również dowolnie kontrolować głośność muzyki w słuchawkach.

To nei koniec plusów tego rodzaju imprezy - w przypadku chęci na rozmowę ze znajomymi czy nowo poznaną osobą, można porozmawiać bez konieczności przekrzykiwania muzyki.

Początek Silent Disco na ul. św. Marcin już dziś o godzinie 18:00. Impreza potrwa 4 godziny, czyli do 22:00.

Wypożyczenia pierwszych 50 słuchawek gratis, później należy zapłącić 10 złotych. Co ważne, by móc wypożyczyć słuchawki trzeba mieć przy sobie dokument ze zdjęciem, np. dowód osobisty, legitymację studencką czy prawo jazdy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA