Na Świętym Marcinie zabawa sylwestrowa rozpoczyna się już dziś i potrwa kilka dni!

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

W tym roku zabawa sylwestrowa na ul. św. Marcin potrwa kilka dni. Do wspólnego świętowania zapraszają Fundacja FlowArt i Targowiska. W programie znalazły się m.in. pokazy, warsztaty, animacje, koncerty i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zabawa sylwestrowo-noworoczna na ul. św. Marcin potrwa od 28 grudnia do 1 stycznia. Nie oznacza to jednak niekończącej się imprezy - organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które nie pozwolą nikomu się nudzić.

Na odcinku między ul. Ratajczaka i Kantaka staną stoiska z kilkunastoma wystawcami, którzy będą serwować coś do picia i jedzenia, a także wyroby rękodzielnicze i galanteryjne.

Przeede wszystkim jednak przygotowano atrakcje dla dzieci i dorosłych, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Już dzisiaj w godzinach 13:00-15:00 odbywać się będą sylwestrowe animacje dla dzieci. Między 15:00 a 16:00 będzie można wziąć udział w warsztatach "Czas szalonych dekoracji", z kolei pół godziny po ich zakończeniu rozpocznie się koncert i warsztaty bębniarskie. Między 18:00 a 20:00 organizatorzy zapraszają na pokaz gotowania na żywo.

W kolejnych dniach zaplanowano również m.in. pokazy cyrkowe, naukę makijażu ze stylistką, fotościankę do zdjęć, koncert latino i potańcówkę czy silent disco.

Na ul. św. Marcin zostanie wydzielona strefa, w której każdego dnia - od godz. 13:00 do późnych godzin popołudniowych - czekać będą atrakcje dla całych rodzin.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Program dostępny jest online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA