W październiku twierdzili, że to pomyłka w komunikacie, dziś potwierdzają - Ryanair poleci z Ławicy do Lwowa

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

"Gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie! Gdzie śpiewem cię tulą i budzą ze snu? Tylko we Lwowie" - prawdziwość tekstu znanej piosenki będzie można sprawdzić już od sezonu 2020, gdy znów będzie można polecieć z lotniska Poznań-Ławica do Lwowa na Ukrainie.

W połowie października w korporacyjnym komunikacie Ryanair, w którym ogłaszano nowe połączenia, można było zauważyć m.in. loty z Poznania do Lwowa. Na drugi dzień przewoźnik poinformował, że doszło do pomyłki w tekście i takiego połączenia nie będzie. Tymczasem dzisiaj oficjalnie potwierdzono - Ryanair będzie latał z poznańskiej Ławicy do jednego z najbardziej znanych ukraińskich miast.

Jeszcze do niedawna do Lwowa można było polecieć z Poznania połączeniem realizowanym przez LOT, jednak przewoźnik postanowił wykreślić je ze swojej oferty. Informacja zmartwiła zarówno turystów jak i licznie mieszkających w Wielkopolsce Ukraińców. "Lukę" szybko wypełnił jednak Ryanair, który od nowego sezonu wznowi połączenie.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu - środy i niedziele, co pozwala na zaplanowanie zarówno dłuższego jak i krótkiego pobytu na Ukrainie. Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym Ryanair.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA