Ukradł kobiecie w parku plecak i uciekł odjeżdżając samochodem. Policja szuka dwóch podejrzanych

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KMP Poznań
REKLAMA

Policjanci z poznańskiego Starego Miasta poszukują dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą do jakiej doszło na początku ubiegłego miesiąca. Jeden ze sprawców ukradł plecak kobiecie przebywającej w parku, a następnie uciekł do samochodu, który prowadzony był przez drugą osobę.

Do zdarzenia doszło 2 listopada w Parku Marcinkowskiego w Poznaniu. Do wypoczywającej w parku kobiety w pewnym momencie podbiegł mężczyzna i zabrał jej plecak wraz z zawartością, a następnie uciekł. W torbie znajdowały się m.in. portfel z dokumentami i kartami płatniczymi.

Sprawa uciekł w kierunku ul. Powstańców Wielkopolskich, gdzie wsiadł do samochodu osobowego w ciemnym kolorze i nieznanej marki o początkowych numerach rejestracyjnych „PTU…” i odjechał w kierunku Dworca Poznań Główny.

Policjanci zajmujący się sprawą dotarli do nagrań monitoringu w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy Nowe Miasto, gdzie kamery zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Stare Miasto w Poznaniu pod numerami telefonów: 61 841 24 11, 61 841 24 12 lub 112 - czynnymi całą dobę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA