W nocy zmieni się organizacja ruchu na południowej nitce mostu Lecha

Autor: Codzienny Poznań PIM fot. archiwum redakcji mapa: PIM
REKLAMA

Dzisiejszej nocy zmieni się organizacja ruchu w rejonie dojazdu i zjazdu z południowej nitki mostu Lecha. Ma to związek z koniecznością naprawy nawierzchni jezdni, która przez ostatnie 1,5 roku była mocno obciążona w związku z przeniesieniem ruchu z północnej nitki.

Zmiany wprowadzone będą od strony Naramowic i Winograd w kierunku ul. Bałtyckiej i Hlonda już od skrzyżowania ul. Lechickiej z Serbską.

Kierowcy z ul. Serbskiej będą mogli skręcić w prawo na most Lecha jak i w lewo w ul. Lechicką. Jeden z dwóch prawoskrętów (lewy) na ul. Serbskiej zostaje wyłączony z ruchu przed przejściem dla pieszych. Z kolei od ul. Lechickiej na most Lecha prowadził będzie tylko lewy pas, natomiast prawy posłuży wyłącznie do skrętu w prawo w ul. Serbską.

W wyniku zmian na południowej nitce mostu Lecha przejezdny będzie jeden, skrajnie prawy pas (od strony chodnika). Natomiast kierowcy zjeżdżający z mostu przed skrzyżowaniem ul. Bałtyckiej i Hlonda będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu: do jazdy na wprost oraz do skrętu w prawo w ul. Hlonda.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA