"Krwawy Poniedziałek" w Teatrze Nowym

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KWP Poznań archiwum
REKLAMA

W Teatrze Nowym zapowiadany jest dziś kolejny "Krwawy Poniedziałek". W budynku poleje się krew i nie będzie to charakteryzacja aktorów. Na szczęście, będzie ona "lała się" w dobrej sprawie - przez kilka godzin odbywać się będzie tam zbiórka krwi.

Krew nazywana jest najcenniejszym lekiem. To coś, czym można podzielić się z drugim człowiekiem, co niejednokrotnie oznacza uratowanie życia drugiej osobie. W okresie przedświątecznym jest jeszcze okazja, by podzielić się swoją krwią z tymi, którzy jej potrzebują.

Do akcji po raz kolejny przyłącza się Teatr Nowy, w którym dziś zorganizowany zostanie "Krwawy Poniedziałek". W godzinach 9:00-14:00 w Foyer Dużej Sceny Teatru Nowego będzie można oddać krew.

"Tego prezentu nie musicie wręczać w ozdobnym papierze ani pudełku opasanym kilometrami wstążek. Ważne, by się nim podzielić. A o odpowiednie opakowanie zadba już poznańskie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na spółkę z Teatrem Nowym"
Teatr Nowy w Poznaniu

Jak zwykle teatr przygotował także kilka niespodzianek dla tych, którzy postanowią pomóc drugiej osobie dzieląc się krwią.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA