Wyłoniono wykonawcę robót modernizacyjnych i budowlanych przy kompleksie sportowym na Golęcinie

Autor: Codzienny Poznań AK fot. pixabay/poglądowa mapa: PIM
REKLAMA

Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły wykonawcę, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na modernizację obiektów stadionu na Golęcinie i budowę boiska z bieżnią lekkoatletyczną.

Inwestycja obejmuje budowę boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią wraz z czterotorową bieżnią lekkoatletyczną. Powstanie również miejsce na rozgrzewkę dla lekkoatletów wraz z infrastrukturą do skoku w dal, trójskoku, pchnięcia kulą i skoku wzwyż. Na ten cel przeznaczono działkę między ul. Niestachowską a stadionem.

Dzięki temu możliwe będzie rozgrywanie na golęcińskim obiekcie większych imprez sportowych i lekkoatletycznych, gdyż spełni wówczas wymagania stawiane organizatorom takich wydarzeń. Kompleks po modernizacji zapewni również większy komfort i warunki treningu dla zawodników.

Pośrednią korzyścią inwestycji będzie promocja sportów lekkoatletycznych oraz zwiększenie zainteresowania mieszkańców sportem i zawodami sportowymi.

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła rozstrzygnięcie przetargu na wykonawcę robót. Za najkorzystniejszą uznano ofertę połączoną firm CONSTRUCTWO Sp. Z o.o. oraz MATEJKO Development Sp. z o.o., które zadeklarowały wykonanie robót w krótszym o 4 tygodnie terminie niż ten przyjęty przez zleceniodawcę. Deklarowaną kwotą wykonania prac jest nieco ponad 7 mln złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA