Palmiarnia Poznańska w świątecznym klimacie

Autor: Oskar Glin fot. Palmiarnia Poznańska fb
REKLAMA

Już w nadchodzącą sobotę poznańska palmiarnia zabłyśnie świątecznym oświetleniem. W godzinach 16:00 do 21:00, w palmiarni zapanuje świąteczny klimat.

Wprowadzą w niego przygotowane dekoracje, oświetlenie, jak i świąteczna ścieżka zwiedzania, na której zabrzmią najpopularniejsze świąteczne melodie. Ponadto w sali dydaktycznej z myślą o najmłodszych spotkać będzie można pomocników św. Mikołaja, by razem z nimi przygotować ozdoby świąteczne.

Przygotowywany zostanie tam również najdłuższy łańcuch choinkowy wykonany z papieru, o godzinie 20:30 nastąpi pomiar ile metrów udało się skleić. 
Dzieci będą mogły również napisać list do św. Mikołaja, które później zostaną wysłane do wioski św. Mikołaja w Laponii. 


Organizatorzy przygotowali również miejsce, w którym dorośli ze świata mediów będą czytali najmłodszym zwiedzającym świąteczne bajki. Będą to m.in. Ryszard Ćwirlej, Katarzyna Tapek czy Dariusz Nowakowski. 
Podczas zwiedzania, będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze św. Mikołajem, który czekać będzie na wszystkich w sali dydaktycznej. 


Należy zaznaczyć również, że organizatorzy przygotowali zbiórkę nowych, jak i używanych zabawek oraz książek interaktywnych. Wszystkie zebrane rzeczy przeznaczone zostaną dla przedszkola Orzeszek i podopiecznych Stowarzyszenia na Tak.

Zwiedzanie specjalnie przygotowanej świątecznej ścieżki zawarte jest w cenie biletu wstępu do palmiarni: 
10 zł normalny i 7 zł ulgowy. 


Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA