Zmiana organizacji ruchu w rejonie południowej nitki Mostu Lecha

Autor: Codzienny Poznań PIM fot. redakcja mapa PIM
REKLAMA

Zgodnie z informacjami spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie w piątek (13 grudnia), po porannym szczycie komunikacyjnym, rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni na dojazdach do południowej nitki mostu Lecha. Spowoduje to zmianę organizacji ruchu w tym rejonie.

Prace rozpoczną się od frezowania zewnętrznych pasów dojazdu do- i zjazdu z południowej nitki obiektu. W związku z tym od skrzyżowania z ul. Serbską do skrzyżowania z ul. Hlonda ruch na tej nitce mostu, a także na dojeździe i zjeździe z niego zostanie zawężony do wewnętrznego pasa ruchu. Zjeżdżający z mostu będą mogli jechać zarówno na wprost, jak i skręcić w prawo, w ul. Hlonda.

Po kilku dniach drogowcy zajmą się wymianą nawierzchni na wewnętrznym pasie dojazdu i zjazdu, Wówczas ruch będzie odbywał się zewnętrznymi pasami dojazdów i zewnętrznymi pasami mostu.

O dokładnym terminie zmiany pasa, na którym będą prowadzone roboty oraz terminie zmiany organizacji ruchu, PIM ma informować z wyprzedzeniem. Wpływ na to będą miały głównie warunki pogodowe. Całość robót związanych z wymianą nawierzchni na dojazdach do południowej nitki mostu Lecha ma zakończyć się przed świętami Bożego Narodzenia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA