Koncert i wystawa na zakończenie sezonu w Mikro Domu Kultury

Autor: Maciej Kulczyński fot. Lotaryńska 6: Mikro Dom Kultury‎ FB
REKLAMA

Koniec sezonu w Mikro Domu Kultury przy ulicy Lotaryńskiej 6 zapowiada się bardzo ciekawie. 12 grudnia odbędzie się tam koncert flecistki Agnieszki Gandeckiej, a trzy dni później wystawa społecznego archiwum dzielnicy Naramowice.

Ostatnie pół roku w Mikro Domu Kultury wypełnione było kameralnymi koncertami. Ten ostatni również zapowiada się na coś wyjątkowego. Poznańska flecistka Agnieszka Gandecka da specjalny, świąteczny występ, na którym na pewno nie zabraknie wspólnego kolędowania. Wstęp na imprezę jest wolny, a rozpocznie się ona o godz. 18:00.

Drugą ciekawą propozycją jest nowopowstałe archiwum społeczne dzielnicy Naramowice. Ostatnie miesiące skupione były na zebraniu materiałów archiwalnych, rozmowach z mieszkańcami i usłyszeniu ich opowieści, po to aby teraz można było podzielić się bogatą historią Naramowic.

Wystawa odbędzie się 15 grudnia o godz. 18:00 w domku przy Lotaryńskiej 6. Na wystawie pokazane zostaną fotografie oraz przedmioty związane z przeszłością dzielnicy.

Historii naramowickiej enklawy będzie można usłyszeć dzięki materiałom zebranym przez  Annę Wachowską-Kucharską i Elę Skrzypczyńską.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA