US Army Europe Band & Chorus zagra trzy koncerty w Poznaniu. Jeden dla podopiecznych Domu Dziecka nr 2

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

The Unites States Army Europe Band & Chorus zagra trzy koncerty w Poznaniu. To 50-osobowa grupa wykonująca utwory marszowe, ceremonialne, a także jazz, muzykę poważną czy… rocka na instrumenty dęte. Na jedno z wydarzeń można uzyskać bezpłatne wejściówki.

Zespół chórzystów i instrumentalistów z USA, którzy mają swoją europejską siedzibę w Sembach w Niemczech, zagra w stolicy Wielkopolski w połowie grudnia. Najpierw wystąpi dla podopiecznych i wychowanków Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu, gdzie zaprezentuje specjalny, świąteczny repertuar.

Dwa kolejne koncerty odbędą się we wtorek i środę, czyli 17 i 18 grudnia i będą otwarte dla szerokiej publiczności.

We wtorek 50-osobowa grupa zaprezentuje się w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu przy ul. Garbary. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Dodatkowo, muzycy US Army zagrają i zaśpiewają również z muzykami Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych z Poznania pod dowództwem mjr Pawła Joksa. Początek występu o godzinie 19:30.

W środę United States Europe Band & Chorus zagra ostatni, a zarazem główny koncert podczas swojej wizyty w Poznaniu. Odbędzie się on w Auli Artis Collegium Da Vinci przy ul. Kutrzeby. Co ciekawe, na scenie zaprezentują się również muzycy orkiestry polskich lotników.

Koncert w Auli Artis jest biletowany, a wejściówki wciąż są dostępne. Można także zdobyć je bezpłatnie - 100 biletów dostępnych jest do odebrania w Centrum inicjatyw Rodzinnych, natomiast inne można zdobyć w konkursie Miasta Poznań organizowanym poprzez profil Facebook w zakładce „Konkurs”. Do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń. Konkurs, w którym trzeba udzielić odpowiedzi na kilka pytań potrwa do środy, 11 grudnia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA