Podział punktów w dwumeczu Box Logistics Waterpolo Poznań z KSZO

Autor: A. Karczewska fot. Piotr Rychter
REKLAMA

Jedna porażka i jedno zwycięstwo - tak przedstawiają się wyniki zawodników Box Logistics Waterpolo Poznań podczas weekendowych spotkań z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecze rozegrano w ramach 4. kolejki Ekstraklasy Mistrzostw Polski Seniorów 2019/2020.

Po ubiegłotygodniowym podwójnym zwycięstwie z Arkonią Szczecin zawodnicy z Poznania optymistycznie podhcodzili do spotkania z KSZO. Nie oznacza to jednak, że pozwolili sobie na zlekceważenie rywala - wręcz przeciwnie, podeszli do umiejętności młodych rywali z respektem.

Podczas sobotniego meczu na Termach Maltańskich poznaniacy dobrze rozpoczęli grę prowadząc po 1. kwarcie 5:3. Już w drugiej kwarcie rywale nie tylko odrobili straty, ale także wyszli na prowadzenie 7:8. Trzecia odsłona meczu była najbardziej zacięta i wyrówanana i skończyła się podniesieniem o jedną bramkę przewagi gości. Choć zawodnicy Waterpolo liczyli na odrobienie strat w końówce spotkania, to rywale pokazali już od początku 4. kwarty, że nie zamierzają do tego dopuścić. Ostatecznie podwyższyli wynik pokonując zawodników ze stolicy Wielkopolski 17:13.

Do niedzielnego spotkania poznaniacy podeszli mocno zmotywowani i nastawieni na poprawę gry i zdobycie 3 punktów. Od początku meczu narzucili gościom swoje warunki gry, poprawiając swoją grę w obronie i nie dopuszczając do wyprowadzania kontr.

Spotkanie było bardzo atrakcyjne dla kibiców, ponieważ obie drużyny prezentowały wyrównany poziom, przez co żadnej nie udało się wypracować przewagi większej niż 2 bramki. Ostatecznie niedzielny mecz skończył się wynikiem 8:6 dla Waterpolo Poznań.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA