Pierwszy na świecie tramwaj z zapachem piernika wyjedzie na Poznańskie ulice.

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Poznań szykuje się do świąt. Na Starym Rynku - rozbłysła wielka choinka, a w miasto ruszyła Betlejemska Bimba - czyli specjalny, świąteczny tramwaj numer 24. Jak co roku - na wszystkich mieszkańców i turystów czeka także bożonarodzeniowy jarmark.

Dużo osób przychodzi z dziećmi, robią zdjęcia. Cieszymy się, że mają okazję przygotować się do świąt, pójść na jarmark, kupić bardzo wiele produktów świątecznych, no a przy okazji przejechać się taką starą, poznańską bimbą
powiedział, motorniczy zabytkowego tramwaju.

W tym roku w tramwaju zostało zamontowane urządzenie firmy scent-art, które emituje zapach świeżo wypiekanych pierników. Ma to na celu wprowadzić pasażerów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 

Specjalnie skomponowana mieszanka cynamonu, goździków i korzennych aromatów, została przygotowana parę miesięcy temu. Aromat wydobywa się z urządzenia, które jest najnowszym produktem firmy scent-art. Chcemy, żeby te święta były jeszcze piękniejsze a dzięki współpracy z MPK możemy Poznaniaków wprowadzić w magiczną atmosferę.
powiedział Michał Ciszak współwłaściciel firmy Scent-Art

Wykonawcą technologi jest Poznańska firma electronsquare.com , która od lat jest liderem w tworzeniu nowych technologi. 

Urządzenie scent-one jest prototypem nowej technologii w aromamarketingu. Nasza firma prowadziła nieprzerwane prace od ponad 1,5 roku, żeby móc zaprezentować nowe urządzenie na gwiazdkę tego roku. Jesteśmy dumni, że Poznańska spółka MPK zaufała nam i firmie scent-art przy pierwszym tego typu przedsięwzięciu na świecie.
Wojciech Janeda z firmy e2

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA