Znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu 32-latka na Grunwaldzie

Autor: A. Karczewska fot. KMP Poznań
REKLAMA

Kokaina, amfetamina i tabletki extazy w znacznych ilościach - taki „asortyment” ujawnili poznańscy policjanci w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca Poznania. Podejrzany został aresztowany na 3 miesiące.

Zatrzymania dokonali policjanci z poznańskiego Grunwaldu, którzy przyglądali się „działalności” mężczyzny od dłuższego czasu. Podejrzewali, że może on posiadać znaczne ilości narkotyków, które ukrywa w swoim miejscu zamieszkania. Po zweryfikowaniu podejrzeń, zapukali do drzwi mieszkania 32-latka.

Mężczyzna był zaskoczony niespodziewaną wizytą policjantów. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili znaczne ilości narkotyków, w tym pół kilograma takich substancji jak kokaina, amfetamina i marihuana. Do tego także ponad 100 tabletek extazy oraz 3 wagi elektroniczne, które prawdopodobnie służyły do dzielenia porcji narkotyków.

Podejrzany został zatrzymany i przewieziony do komisariatu, gdzie przedstawiono mu zarzuty m.in. posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA