Pobił i okradł mężczyznę na ul. Półwiejskiej. Już chwilę później został zatrzymany

Autor: Codzienny Poznań AK fot. straż miejska
REKLAMA

Szybka reakcja operatora monitoringu miejskiego pozwoliła na ujęcie sprawcy napadu, do jakiego doszło dziś w nocy na ul. Półwiejskiej. Mężczyzna pobił i okradł innego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło około godziny 2:20. Napastnik pobił idącego ul. Półwiejską mężczyznę, a następnie ukradł mu saszetkę, po czym uciekł w kierunku ul. Długiej. Widzący trwające kilkanaście sekund zajście operator monitoringu natychmiast powiadomił o sprawie policję, jednocześnie obserwując drogę ucieczki sprawcy.

Napastnik w pewnym momencie zatrzymał się, wyciągnął zawartość saszetki, a pustą wyrzucił pod jeden z zaparkowanych samochodów. Po chwili skręcił w jedną z bocznych od ul. Długiej ulic, która nie była objęta monitoringiem.

Operator przekazał policji opis ubioru sprawcy, obserwując zapisy kamer monitoringu z okolicznych ulic. Już po chwili zauważył sprawcę rozboju na ul. Rybaki, o czym poinformował funkcjonariuszy policji. To wystarczyło, żeby chwilę później mężczyzna został zatrzymany.

Gdy trwał pościg za sprawcą rozboju, na miejsce zdarzenia wysłano również drugi radiowóz policyjny. Mundurowi udzielili pomocy poszkodowanemu. Sprawa prowadzona jest przez policję.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA