Od wiosny więcej lotów do Frankfurtu

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Od wiosny 2020 roku z poznańskiego lotniska Ławica będzie można częściej polecieć do Frankfurtu. To bardzo dobra wiadomość zarówno dla osób, które wybierają tę trasę jako środek transportu przy podróżach biznesowych jak i tych, dla których jedno z największych lotnisk w Europie stanowi punkt przesiadkowy dla dalszych lotów.

Obecnie połączenie z Poznania do Frankfurtu realizowane kilka razy w ciągu dnia przez linię Lufthansa jest jednym z najpopularniejszych wśród pasażerów poznańskiego portu. Dziennie wykonywane są trzy rotacje. Od 30 marca 2020 roku dojdzie kolejna, czwarta. Na razie jednak realizowana będzie jedynie w poniedziałki, jednak jak zapewnia port lotniczy Poznań-Ławica, prowadzone są rozmowy, by obowiązywała ona także w pozostałe dni tygodnia.

Samoloty wylatywać będą z Frankfurtu o 16:40, by wylądować w Poznaniu o 17:55. Lot z Poznania odbywać się będzie o godzinie 18:35, z lądowaniem we Frankfurcie o 20:00.

Frankurft jest ciekawą destynacją nie tylko pod względem turystycznym, ale także często wykorzystywana jako połączenie biznesowe, a jako jedno z największych lotnisk w Europie - jako miejsce przesiadki na kolejne, także transatlantyckie loty.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA