EKOCUDA w Poznaniu – święto naturalnej pielęgnacji

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Weekend 23-24 listopada br. w Poznaniu minął pod znakiem ekologii. Wszystko to za sprawą Ekocudów – targów kosmetyków naturalnych, które po raz kolejny przyciągnęły tłumy miłośników naturalnej pielęgnacji i ekologicznego stylu życia. To już 3 edycja targów w Poznaniu, a jak zapewniają organizatorzy – z każdą kolejną przybywa zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

Jesienna edycja targów spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem uczestników. W końcu jest to jedyna taka okazja, by wypróbować i kupić taką ilość naturalnych kosmetyków w jednym miejscu! Na targach obecne były zarówno polskie, jak i zagraniczne marki, które kusiły bogactwem produktów. Jednak Ekocuda to nie tylko zakupy. To także edukacja. W ramach targów odbyły się wykłady z Kasią Konopą oraz Agnieszką Niedziałek, dotyczące naturalnej pielęgnacji i makijażu, a także warsztaty kosmetyczne organizowane przez markę Pixie Cosmetics. Była to również wyjątkowa szansa, by porozmawiać z ekspertami i producentami kosmetyków, którzy chętnie służyli swoją wiedzą i radą. Wiele stoisk przygotowało na to wydarzenie specjalne oferty.

Wokół targów powstała prawdziwa społeczność, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens. Wiele osób jest z nami od początku targów i z niecierpliwością wyczekuje kolejnych edycji. Mamy również wielu zaufanych wystawców, i muszę przyznać, że to duża radość obserwować, jak z roku na rok poszerza się ich oferta, a także zwiększa kolejka klientów. Każda edycja obfituje też w nowe marki, co niezmiernie nas cieszy
mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i organizatorka targów Ekocuda.

Dodaje: Rynek kosmetyków naturalnych przeżywa obecnie bardzo intensywny rozwój, dzięki czemu konsumenci mają większy wybór ekokosmetyków. Na targi przychodzą zarówno osoby „wtajemniczone” w świat ekologii i naturalnej pielęgnacji, jak i te, które dopiero tę przygodę zaczynają. Dodam też, że coraz częściej na targach sprzedawcy oferują opcję zero waste i proponują kupującym napełnienie opakowań, zamiast kupowanie produktu w opakowaniu.

Ekocuda z każdą kolejną edycją przyciągają coraz więcej odwiedzających. Nic dziwnego – społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome w kwestii ekologii, ale również składu produktów. W Poznaniu targi odbyły się po raz trzeci i z pewnością nie ostatni! Tym, którym targi przypadły do gustu i tym, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć w nich udziału przypominamy, że kolejna edycja już na wiosnę!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA