Trwa Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To świetna okazja, by zdobyć wyjątkowy prezent świąteczny czy ozdobę do domu. Na stoiskach można znaleźć m.in. biżuterię, artykuły dekoracji wnętrz, odzież, obrazy czy ręcznie robione ozdoby świąteczne.

Festiwal odbywa się od kilkunastu lat i co roku przyciąga tłumy zwiedzających. Na stoiskach można znaleźć m.in. ceramikę czy biżuterię, a także rzeźby i obrazy. Nie brakuje również artykułów dekoracji wnętrz oraz ozdób świątecznych, które sprawdzą się np. jako świąteczny czy mikołajkowy prezent.

Swoje wyroby prezentują artyści i rzemieślnicy, którzy służą także radą w kwestii np. dekoracji wnętrz.

Dostępne są również materiały do samodzielnego szycia, robótek ręcznych, twórczości plastycznej czy decupage. Ci, którzy nie czują się pewnie w samodzielnej pracy twórczej mogą skorzystać z licznych warsztatów m.in. kaligrafii czy zdobienia. Dostępne są one zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Festiwalowi towarzyszy wystawa "Impresjoniści i postimpresjoniści w trójwymiarze", którą zwiedza się w okularach 3D, by podziwiać ponad 40 prac Cezanne’a,  Degasa, Maneta, Gaugina czy Renoira w innej niż zwykle formie.

Festiwal trwa do niedzieli, 1 grudnia.

Godziny otwarcia:

Piątek, 29.11: 12:00-19:00

Sobota, 30.11: 10:00-19:00

Niedziela, 01.12: 10:00-18:00

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA