Dariusz Żuraw po wygranym meczu z Wisłą Płock: Z mojej perspektywy wyglądało, że jest to zasłużone zwycięstwo

Autor: Codzienny Poznań x-news
REKLAMA

Lech Poznań pokonał na wyjeździe Wisłę Płock w meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Bramki na wagę trzech punktów dla „Kolejorza” zdobyli Tymoteusz Puchacz i Christian Gytkjaer.

"Myślę, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie spisywaliśmy się dobrze poza małymi momentami. W końcówce drugiej połowy kontrolowaliśmy spotkanie. W pierwszej połowie udało nam się zdobyć bramkę na 1:0, a drugą dołożyliśmy w końcówce. Zespół zagrał bardzo solidnie w defensywie. Z przodu też mieliśmy swoje sytuację. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, co też jest ważne. Tej cierpliwości czasami we wcześniejszych meczach nam brakowało. Z mojej perspektywy wyglądało, że jest to zasłużone zwycięstwo"
Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań

Podobnego zdania jest bramkarz Kolejorza,  Mickey van der Hart.

"To było bardzo przyzwoite spotkanie. Myślę, że pracowaliśmy bardzo ciężko. Kontrolowaliśmy mecz, utrzymywaliśmy się przy piłce, graliśmy bardzo cierpliwie. Może nie stwarzaliśmy sobie zbyt wielu sytuacji, ale po strzeleniu gola grało nam się łatwiej. Myślę, że druga połowa to była walka. Trudno przy takiej pogodzie grać dobry futbol. Myślę, że na końcu udało nam się to zrobić. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy"
Mickey van der Hart, bramkarz Lecha Poznań

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA