Ul. Podstolińska z nowym chodnikiem

Autor: A. Karczewska fot. ZDM Poznań
REKLAMA

Nowy chodnik na ul. Podstolińskiej otrzymał odbiór techniczny po zakończeniu prac remontowych. Piesi zyskali wygodny chodnik, a okolica zyskała na estetyce.

Na modernizację chodnika czekało wielu - zarówno pieszych jak i okolicznych mieszkańców. Nowa równa nawierzchni zapewni większy komfort i bezpieczeństwo poruszania się. Bez wystających, popękanych czy nierównych elementów ryzyko podknięcia czy skręcenia kostki jest o wiele mniejsze. Ułatwi to również poruszanie się po nim osobom z wózkami dziecięcymi, starszym czy niepełnosprawnym. Wyremontowana ściezka jest również łatwiejsza w utrzymaniu, szczególnie w odśnieżaniu, likwidacji lodu czy myciu z kurzu.

Prace wykonano po obu stronach ulicy. Modernizacją objęto ponad 300-metrowy odcinek od ul. Marszałkowskiej do ul. Cześnikowskiej.

W ramach inwestycji odnowiono także trawnik. Dzięki temu zyskała cała okolica, ponieważ podniósł się poziom estetyki w tym rejonie.

Koszt prac wyniósł 205 tysięcy złotych. Inwestycję sfinansowano ze środków pochodzącychz puli będącej w dyspozycji Rady Osiedla Grunwald Południe.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA