Po raz kolejny wręczono Złote Wajchy

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

Dwudziestu zasłużonych pracowników MPK Poznań, wśród których znaleźli się m.in. kierowcy autobusów, motorniczowie, ślusarze, planista i elektromonter otrzymało Złote Wajchy, czyli wyróżnienie przyznawane za zaangażowanie w wykonywaną pracę, będące jednocześnie uznaniem ze strony kolegów i przełozonych.

Już po raz 22., w Dzień św. Katarzyny, uhonorowano najbardziej wyróżniających się pracowników MPK Poznań. Uroczystość odbyła się w Teatrze Nowym.

"Złote Wajchy" są wyróżnieniem przyznawanym przez 10-osobową kapitułę. Może otrzymać je każdy pracownik spółki - bez względu na rodzaj wykonywanej pracy. Kandydaci wskazywani są przez swoich kolegów i koleżanki, czyli przełożonych, organizacje związkowe oraz grupy pracowników. "Złote Wajchy" są symbolicznymi statuetkami "za zasługi dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu".

Podczas uroczystej gali zastępca prezydenta Poznania, Mariusz Wiśniewski, wskazał, że praca wykonywana przez pracowników MPK ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania miasta i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Wiceprezydent podkreślił, że transport publiczny jest dla władz miejskich jednym z priorytetów, w który należy inwestować i rozwijać.

"Będziemy dokładać wszelkich starań, żeby komunikacja publiczna dalej się rozwijała i żebyśmy mogli z dumą powiedzieć, że poznański transport publiczny jest nie tylko w krajowej czołówce, ale jest jej liderem."
Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania

Wyróżnienia wręczono 20 osobom. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Leszek Andrzejewski, Eugeniusz Antczak, Sławomir Flagmański, Marek Gnabasik, Elżbieta Harasimowicz, Jacek Herra, Piotr Idziak, Elżbieta Januchowska, Andrzej Jerzak, Andrzej Komisarek, Alicja Korbacz, Przemysław Kubicki, Andrzej Nowak, Paweł Przybylski, Wiesław Pużyński, Mariusz Rosada, Krzysztof Skrzypek, Paweł Wiśniewski, Marek Wojciechowski, Robert Zieliński.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA