Rozpoczęły się kolejne Targi Shop Local w Starym Browarze

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Od dziś do niedzieli w Pasażu Starego Browaru ponownie goszczą Targi Shop Local, czyli wydarzenie promujące młode, polskie marki modowe. To idealna okazja, by znaleźć idealny dla siebie ubiór i dodatki także na zbliżające się imprezy Andrzejkowe.

Targi Shop Local regularnie goszczą w Starym Browarze od 2013 roku. Ich celem jest promowanie lokalnych marek i autorskich projektów. To koncept, którego autorami są młodzi ludzie fascynujący się modą, a także propagujących świadomą konsumpcję.

Od dziś aż do niedzieli, 24 listopada, w Pasażu Starego Browaru można podziwiać różnorodne marki wyróżniające się jakością, ciekawym wzornictwem i unikatowością. To okazja nie tylko do znalezienia ciekawych kreacji i dodatków, ale także spotkaniem się z ich twórcami, którzy stawiają na bezpośredni kontakt z klientem. W ofercie znajdują się również kosmetyki.

Odwiedzający targi mają okazję, oprócz zakupów ubrań wybieranych wśród wielu polskich marek, porozmawiać z ich twórcami, a także dowiedzieć się, czym kierowali się oni przy tworzeniu swoich projektów.

Wśród wystawców tej edycji Shop Local znaleźli się: Piu, Bucle, Pracownia FiO, Synthetic, MOMA JEWELLERY, Pixie Pour ToiA Little Glamour - Glamstyle prestiżowe obuwie dla kobiet, MyAnnie, Franz GL, BUBA, SASKA, 2 SISTERS, Lana&co, Nowak Złoto, WAROWA, Luiteria, Besita.pl, BELTBAG, Tabanna, LUVEG torby z impregnowanego papieru, MeMola Fashion, Luiteria.

Targi czynne są w godzinach otwarcia Starego Browaru. Wstęp wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA