Stypendium Sportowe dla Seniorów - można zgłaszać kandydatów

Autor: Codzienny Poznań WS UMP fot. pixabay
REKLAMA

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Stypendium Sportowego Miasta Poznania dla zawodników za wybitne osiągnięcia sportowe w kategorii seniora.

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać  poznańskie kluby sportowe, fundacje, stowarzyszenia i związki kultury fizycznej.

Aby móc ubiegać się o stypendium, senior musi być członkiem klubu sportowego lub stowarzyszenia działającego na terenie miasta Poznania oraz posiadać kartę zgłoszenia, licencję bądź inny dokument uprawniający do udziału w zawodach, uprawiać dyscyplinę olimpijską i uzyskać co najmniej jeden z następujących wyników:

miejsce od I do VIII podczas Igrzysk Olimpijskich

miejsce od I do VIII w Mistrzostwach Świata w kategorii seniora

miejsce od I do VI w Mistrzostwach Europy w kategorii seniora

Zgodnie z uchwałą miejską, stypendium może również trafić do zawodników dyscyplin olimpijskich w szczególnie uzasadnionych przypadkach, niezależnie od warunków, o których mowa powyżej, zawodników dyscyplin nieolimpijskich, którzy osiągnęli wybitny wynik sportowy oraz osób uprawiającym sport osób niepełnosprawnych, osiągającym w danej dziedzinie wybitne wyniki.

Zgłoszenia na formularzach należy kierować do Kapituły Nagrody Sportowej i Stypendium Sportowego Miasta Poznania, do 5 grudnia 2019 r. (czwartek) na adres: Urząd Miasta Poznania Wydział Sportu, Plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań. Formularze można również uzyskać w Wydziale Sportu Urzędu Miasta Poznania, (pok. 164), tel. 878-58-71.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA